Mokymai – Agile projektų valdymas naudojant Scrum

Agile projektų valdymo metodai plačiai naudojami pasaulyje IT ir kitų sričių projektams valdyti. Jie efektyviai palaiko šiandienos greitai besikeičiančių verslo poreikių įgyvendinimą. Tačiau Lietuvoje daugeliui projektų vadovų jie vis dar yra naujiena.

Tuos kurie nori sužinoti kas yra Agile projektų valdymas (arba nori kad jų vadovai ar projektų vadovai sužinotų), kviečiu (pakvieskite) į dviejų dienų mokymus: “Agile projektų valdymas naudojant Scrum“.

Mokymai skirti vadovams, projektų vadovams ir visiems besidomintiems Agile projektų valdymu.

Mokymų tikslas – supažindinti su Agile principais, skirtingais Agile metodais ir skirtumais nuo tradicinio projektų valdymo. Kurso metu mokinsimės praktiškai planuoti projektą, vertinti jo apimtį ir aprašyti reikalavimus remiantis Agile principais. Detaliai išnagrinėsime populiariausią Agile metodą Scrum simuliuodami tikro produkto sukūrimą ir taip įsisavindami Scrum roles ir taisykles praktiškai. Mokymus užbaigsime reikalingų veiksmų pradėti naudoti Scrum Jūsų įmonėje/projekte plano sudarymu.

Mokymų nauda – dalyviai sužinos alternatyvų būdą tradiciniam projektų valdymui ir taip praplės savo turimų projektų valdymo „įrankių rinkinį”. Dauguma Agile principų ir praktikų gali būti sėkmingai taikomi ir tradiciniuose projektuose. O tie kas norės gauti apčiuopiamos pilno Agile metodų taikymo teikiamos naudos, turės konkretų planą, ką reikia daryti grįžus į įmonę, kad ji pradėtų naudoti Agile projektų valdymo metodus.

Daugiau informacijos: mokymų aprašymas su programa (pdf)
Data: gegužės 17-18 d.
Kaina: 1800 Lt dalyviui (įskaitant mokesčius)
Vieta: bus paskelbta vėliau
Registracija iki gegužės 11 d.:

Tagged with: , , ,
Posted in Agile, Mokymai, Renginiai
5 comments on “Mokymai – Agile projektų valdymas naudojant Scrum
 1. mcekutis says:

  Teko su visa savo projekto komanda dalyvauti Vaido mokymuose.
  Tikrai paliko neišdildomą įspūdį pavyzdžių gausa ir pratimai. O ypač jo užsivedimas ir besąlygiškas tikėjimas tuo ką daro kuris tikrai užkrečia VISUS aplinkui ir jau mokymams įpusėjus norisi stačia galva prisijungti prie SCRUM’o sektantų.
  Atsiliepimai iš komandos buvo irgi tik teigiami. Mano nuomone svarbiausias aspektas buvo tas, kad žmonės iki mokymų buvo tarsi ir susipažinę kas tai yra ir kaip viskas veikia. Bet per mokymus atrakė sau į pagrindinį klausimą – KODĖL tai veikia.
  Taigi tikrai REKOMENDUOJU.

 2. Sandra says:

  Ar yra prasme dalyvauti mokymuose ne IT imones atstovui, t.y. projektu vadovui, kuris kuruoja IS kurimo projektus, taciau rangovas yra kita imone (kuri Agile principais nelabai dirba) ?

 3. Sveiki,

  Dėkui Mantvydai už gerus atsiliepimus ir rekomendacijas.

  Sandra, mano nuomone, mokytis ir sužinoti kažką naujo visada naudinga. Kuruojančiam IT projektus (arba vedančiam/kuruojančiam net ne IT projektus) mokymai tikrai bus naudingi ir dalyviai sužinos naujų principų, įrankių ir požiūrio. Agile mokymuose įmonėse dažnai dalyvauja ir pardavimų ar palaikymų skyrių žmonės, nes visiems vienodai suprasti naudojamą metodologiją ir terminus yra be abejo labai svarbu.

  Tačiau visada lieka klausimas ar galėsi pritaikyti ką sužinojai praktiškai. Jei tavo rangovai dirba nesinaudodami Agile principais, mano nuomone, ilgainiui įvyks du dalykai: arba jie pradės naudoti Agile principus, arba jūs pakeisite rangovus 🙂 Klausimas yra tik kada tai įvyks. Tad bet kokiu atveju Agile žinios tikrai pravers, tik gal ne sekančią dieną po mokymų.

  Iki susitikimo mokymuose?

 4. Darius says:

  Čia bus bendri mokymai ar sertifikaciniai?

 5. Geras klausimas Dariau.

  Mokymai bendri, dalyviai gaus mano išduotą pažymėjimą nurodantį kad tokius kursus išklausė. Tai tikrai nėra Scrum Alliance (ar kokių kitų organizacijų) sertifikuoti mokymai.

1 Pings/Trackbacks for "Mokymai – Agile projektų valdymas naudojant Scrum"
 1. […] todėl beveik ketvirtadalis mano „Agile projektų valdymas naudojant Scrum” kurso yra skirtas praktiniams užsiėmimams ir diskusijoms „kodėl Agile metodai […]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Artimiausi mokymai
Data Mokymai - Lektorius
2017 m. spalio 3-4 d. Management 3.0 Change and Innovation Practices - Ralph van Roosmalen
2017 m. spalio 3-4 d. Certified Agile Leadership CAL1 - Angel Diaz-Maroto
2017 m. spalio 9 d. Reikalavimų valdymas Agile projektuose - Vaidas Adomauskas
2017 m. spalio 10 d. Agile projektų valdymo pagrindai - Vaidas Adomauskas
2017 m. spalio 10-11 d. Kanban System Design (KMP I) - Gaetano Mazzanti
2017 m. spalio 10-11 d. Certified Scrum Master (CSM)
2017 m. spalio 10-11 d. Certified Scrum Product Owner (CSPO) - Lasse Ziegler
2017 m. spalio 10-11 d. ICAgile sertifikuotas profesionalas (ICP) - Vaidas Adomauskas
Visi mokymai
Archives
Categories
Kontaktai

Viešos mokymų klasės:
E-paštas: mokymai (at) agilecoach.lt
Mob. tel.: 8 686 32487

Konsultacijos ir mokymai įmonėms:
E-paštas: vaidas (at) agilecoach.lt
Mob. tel.: 8 686 32487