PMI-ACP sertifikavimosi pasiruošimo programa

Šie trijų dienų mokymai pagilins dalyvių žinias apie universalias Agile įrankius ir technikas bei supažindins su populiariausiomis Agile metodikomis, tokiomis kaip Scrum, XP, DSDM, TDD, FDD ir kt. Išklausius kursą dalyviai gaus diplomą, liudijantį apie pasiruošimą laikyti egzaminą PMI-ACP sertifikacijai gauti. Daugiau informacijos apie PMI-ACP sertifikaciją bei reikalavimus kandidatams rasite PMI Agile Certified Practitioner (PMI-ACP) Handbook.

Kam skirti mokymai?

Mokymai skirti tiek patyrusiems Agile praktikams, norintiems užtvirtinti turimas Agile žinias bei pasiruošti PMI-ACP egzaminui, tiek norintiems arba tik pradedantiems dirbti Agile metodikomis. PMI-ACP sertifkacija padės įrodyti gebėjimą dirbti naudojantis Agile metodais ir įrankiais bei padės padidinti savo uždarbio potencialą.

Kokia mokymų nauda?

Tarptautiniai tyrimai ir tyrimai atlikti Lietuvoje rodo, kad sertifikacijas įgiję projektų vadovai vidutiniškai uždirba daugiau už sertifikatų neturinčius specialistus. Taip pat ACP sertifikacija įrodo patirtį ir kompetenciją vykdant bei vadovaujant Agile projektams. Dalyviai po kursų sužinos kaip derinti Agile ir tradicinių projektų valdymo metodus. Galiausiai, po kursų dalyviai ne tik bus pasiruošę laikyti ACP egzaminą (pasiruošimą liudys oficialus diplomas), bet ir gebės pritaikyti Agile įrankius, technikas bei metodus savo kasdienėje projektų valdymo praktikoje.

Mokymų programa

Mokymų metu apžvelgiamos šios temos:

  • Įvadas į PMI, ACP ir Agile;
  • Į vertę orientuotas darbų organizavimas;
  • Suinteresuotųjų asmenų valdymas;
  • Komandos našumo didinimo praktikos;
  • Adaptyvus planavimas;
  • Problemų identifikavimas ir jų sprendimas;
  • Nuolatinis tobulėjimas;
  • Kiti ACP egzamino aspektai.

PMI

Lektorius

Karolis Mickevičius-Mėgelaitis

Karolis Mickevičius-Mėgelaitis yra UAB „Ad projectum“ direktorius, ProjektuKursai.lt įkūrėjas, ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto lektorius, projektų vadovas, dėstytojas, konsultantas, aktyvus Lietuvos projektų vadybos asociacijos (LPVA) ir Young Crew Lietuva narys, pirmojo projektų vadybos terminų žodyno bendraautorius.

Karolis įgijo universalios patirties dirbdamas įvairaus tipo projektuose: IT, bankininkystės, rinkodaros, organizaciniuose, socialiniuose. Domisi ne tik praktine projektų valdymo puse, bet kartu dirba prie teorinių bei mokslinių projektų vadybos aspektų.

Karolis yra sertifikuotas Projektų vadybos profesionalas (PMI-PMP), Scrum meistras (CSM), Scrum produkto savininkas (CSPO), Agile praktikas (PMI-ACP), ICAgile profesionalas (ICP), oficialus Microsoft dėstytojas (MCT) bei Microsoft Project ir Project Server profesionalas (MCTS, MCITP), sertifikuotas CompTIA Project+, DSDM bei ITIL specialistas.

Registracija

Kada: 2017 m. kovo 27-29 d.
Išankstinė kaina (registruojantis iki vasario 3 d.) 689 Eur (PVM nėra taikomas)
Įprastinė kaina: 789 Eur (PVM nėra taikomas)
Vieta: Vilnius
Papildoma informacija ir registracija: elektroniniu paštu mokymai (at) agilecoach.lt arba telefonu 8 600 38860.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Artimiausi mokymai
Data Mokymai - Lektorius
2017 m. rudenį Certified Scrum Master (CSM)
2017 m. rudenį Certified Scrum Product Owner (CSPO)
2017 m. rudenį Reikalavimų valdymas Agile projektuose - Vaidas Adomauskas
2017 m. rudenį Agile projektų valdymo pagrindai - Vaidas Adomauskas
2017 m. rudenį ICAgile sertifikuotas profesionalas (ICP) - Vaidas Adomauskas
Visi mokymai
Archives
Categories
Kontaktai

Viešos mokymų klasės:
E-paštas: mokymai (at) agilecoach.lt
Mob. tel.: 8 600 38860

Konsultacijos ir mokymai įmonėms:
E-paštas: vaidas (at) agilecoach.lt
Mob. tel.: 8 600 38860