Seminaras – Reikalavimų valdymas Agile projektuose

Agile projektų valdymo metodai įgalina įmones planuoti ir kontroliuoti projektų apimtį, biudžetą ir laiką net jei projekto reikalavimai nuolat kinta – užtikrina šiandienos greitai besikeičiančio verslo poreikių įgyvendinimą.

Šiame seminare dalyviai supras Agile projektų valdymo esmę ir išsiaiškins kaip iš idėjos, reikalavimų specifikacijos ar verslo plano sukurti produkto darbų sąrašą. Diskutuosime kas yra vartotojo pasakojimai (User Stories) kuo jie skiriasi nuo tradicinių reikalavimų užrašymo formų tokių kaip vartotojo atvejai (Use Cases). Išsiaiškinsime kada bei kaip yra patartina juos naudoti. Išmoksime greitai palyginamuoju būdu vertinti darbus istorijų taškais (Story Points), išsiaiškinsime, kaip iš jų suskaičiuoti projekto biudžetą ir laiką.

Kam skirti mokymai?

Projektų vadovams, analitikams, verslo analitikams ir visiems besidomintiems Agile projektų valdymu.

Trukmė Seminaro tema Kam skirti Sertifikatas Dalyviai
4 arba 8 val. Reikalavimų valdymas Agile projektuose Šiame seminare dalyviai supras Agile projektų valdymo esmę. Išsiaiškins kaip iš idėjos reikalavimų specifikacijos ar verslo plano sukurti produkto darbų sąrašą  Vaizdo rezultatas pagal užklausą „agilecoach.lt logo“ Kursų baigimo sertifikatas 8-20 asm.

Susisiekite: el. paštu – mokymai@agileCoach.lt arba telefonu 8 686 32487.