Agile mokymai ir Scrum sertifikatai prieš ir po Agile Turo Vilniuje 2011!

Karščiausia šios vasaros Agile informacija jums kurios daug kas klausinėjote: Agile mokymai ir Scrum sertifikatai Vilniuje. O dar karščiau yra tai kad iki liepos 31 d. galioja išankstinės registracijos (mažesnės) kainos!

Vilnius pirmą kartą Scrum Alliance žemėlapyje!

AGILE MOKYMAI

Į Vilnių atvyksta pasaulinio lygio Agile profesionalai, jų mokymuose įgysite papildomų žinių bei iš pirmų lūpų gausite praktinių patarimų tiek asmeniškai sau, tiek situacijoms įmonėje.

 • Mary Poppendieck mokymai apie įmonės kurioje darbuotojai nenustojamai tobulėja kūrimą – gamybos, projektų, kokybės, plėtros ir kitiems vadovams bei komandų lyderiams.
 • J. B. Rainsberger mokymai apie sistemų projektavimą Agile aplinkoje ir testavimu pagrįstą programavimą – architektams, programuotojams, testuotojams ir kitiems specialistams.
 • Jurgen Appelo mokymai apie vadovavimą Agile įmonėje/komandoje – gamybos, projektų, kokybės, verslo plėtros ir kitiems vadovams bei komandų lyderiams.

SCRUM SERTIFIKATAI

Pasinaudokite galimybe Vilniuje įgyti Scrum meistrų (CSM) ir Scrum produktų šeimininkų (CSPO) sertifikatus. Naujokams tai greičiausias būdas pradėti taikyti Scrum metodikas efektyviai, o jau naudojantiems – įtvirtinti žinias bei gauti praktinių patarimų iš aukščiausio lygio specialistų.

INFORMACIJA

Visą informacija apie Agile Turą Vilniuje 2011: http://agileturas.lt ir Facebook.

Tagged with: , , , ,
Posted in Agile, Kiti, Renginiai
4 comments on “Agile mokymai ir Scrum sertifikatai prieš ir po Agile Turo Vilniuje 2011!
 1. Donatas says:

  Sveiki,
  nelabai supratau… ar po Sertifikuotas Scrum meistras (3200Lt) mokymų bus įteiktas CSM sertifikatas?

 2. Sveikas Donatai,

  Viskas vyks pagal Scrum Alliance nustatytus reikalavimus. Mokymų dalyviai po dviejų dienų mokymų gaus prieeigą prie elektroninio testo. Jį išlaikius, bus įteikiamas sertifikatas. Oficialią informaciją anglų kalba apie procesą gali rasti http://www.scrumalliance.org/pages/CSM.

  Praktika rodo kad išklausius mokymus testą išaikyti nėra labai sunku, jeigu klausimas ir apie tai buvo. Tad jei nori sertifikato registruokis.

  Vaidas

 3. Tomas says:

  Gal ateityje galėtų gimti blogo įrašas apie Scrum meistrų (CSM) sertifikato palyginimą su CompTIA Project+ sertifikatu. Koki skirtumai tarp jų, ar jie vienas kitą papildo, kuris Lietuvoje yra aktualesnis, perspektyvesnis.

 4. Gera mintis Tomai plačiau parašyti apie Scrum sertifikatus, pasistengsiu tai greitu metu padaryti. Trumpa diskusija panašia tema prasidėjo ir LinkedIn: http://lnkd.in/nieFDf

  Deja, su palyginimu bus truputį sunkiau, nes pats tikrai nesu kitų sertifikatų specialistas ir dar, kaip daugelis pasakys, šališkas Agile/Scrum atžvilgiu 🙂 tad rinkos aktualumo/perspektyvumo siūlyčiau klausti kad ir toj pačioj LinkedIn grupėj.

  Mano asmeninė nuomonė yra ta, kad turėtų būti vertinamas ne sertifikatas, o žinios. Būtent todėl man ir patinka, kad Scrum sertifikatui gauti yra privalomi dviejų dienų kursai, kurie užtikrina jog minimalus kiekis žinių bus suteiktas iš profesionalų.

  Nepaisant to, sertifikato reikalingumas turbūt priklauso nuo įmonės kurioje(se) planuoji dirbit. Jei planuoji prisijungti prie Scrum/Agile projektų vadybos metodus taikančių įmonių, be abejo Agile metodų sertifikatai turėtų būti vertinami labiau nei tradicinio projektų valdymo metodų sertifikatai.

Artimiausios mokymų klasės
Data Mokymai - Lektorius
2018 m. kovo 28-29 d. Certified Agile Leadership CAL1 - Angel Diaz-Maroto (anglų kalba)
2018 m. gegužės 3-4 d. Management 3.0 – Practical leadership that works - Pia-Maria Thorén (anglų kalba)
2018 m. gegužės 10-11 d. Certified Scrum Master (CSM) - Niels Verdonk (anglų kalba)
2018 m. gegužės 31 - 1 birželio mėn. Certified Scrum Product Owner (CSPO) - Lasse Ziegler (anglų kalba)
2018 m. gegužės 24-25 d. ICAgile sertifikuotas profesionalas (ICP) - Vaidas Adomauskas (lietuvių kalba)
2018 m. Reikalavimų valdymas Agile projektuose - Vaidas Adomauskas (lietuvių kalba)
2018 m. bus paskelbta. Švarus kodas. Kodo pertvarkymas (Refactoring) - Augustinas Nomicas (lietuvių kalba)
2018 m. Better Retrospectives - Jeff Campbell (anglų kalba)
2018 m. Kanban System Design (KMP I) - Gaetano Mazzanti (anglų kalba)
Visi mokymai
Archives
Categories
Kontaktai

Viešos mokymų klasės:
E-paštas: mokymai (at) agilecoach.lt
Mob. tel.: 8 686 32487

Konsultacijos ir mokymai įmonėms:
E-paštas: vaidas (at) agilecoach.lt
Mob. tel.: 8 686 32487